سلام ، به سایت ما خوش آمدید.

فعالیت و خدمات ما

فعالیت اولیه این شرکت در اهواز ، مرکز صنایع اساسی و نفت و گاز ایران ، در حدود بیست سال پیش آغاز شده است .
تاسیس این شرکت در سال 1378 و توسعه گام به گام آن در تولید خدمات جهت صنایع بزرگ ، نشان از تجربه ای قابل توجه در همراهی و همگامی با صنایع مادر در کشور دارد . تلاش شرکت جهت بهره گیری از توان تولیدات تولید کنندگان بزرگ و مشهور جهان در زمینه های تخصصی مرتبط ، باعث شده است تا بتوانیم در همکاری با صنایع مختلف ، با توجه به نقاط مورد نیاز کارفرماهای صنعتی بزرگ وارد پروژه شویم و با موفقیت در تامین خواسته های مشتریان ، سرافرازانه خدمات لازم را انجام دهیم .
ما با ایجاد آزمایشگاههای حساس جهت تست محصولات خود و دیگر محصولات شرایط خاصی را در جهت تامین فعالیت مهندسی در سطح استان انجام داده ایم .
در طی تجربیات خود با شناخت استعدادهای مطلوب و متخصص در سطح استان و بکار گیری متخصصین ، توانسته ایم در شرایط خاص به لحاظ تخصصی در پروژه های حساس و مهم ، سرافراز و مطلوب نظر مشتریان انجام وظیفه کنیم .
ما ، با پیشرو قرار دادن استراتژی توسعه ، در راستای تقاضای مشتریان صنعتی ، توجه به بازارهای جهانی را منظور داشته ایم . در این راستا تعامل با تولید کنندگان تجهیزات الکتریکی در دنیا را به عنوان اصل اساسی توسعه تولیدات قرار داده ایم .
توجه به تولیدات به روز دنیا و بهره برداری از آن در فضای صنعتی کشور، فراخور درخواست مشتریان ، با پشت سر گذاشتن تمامی محدودیتهای موجود ، از اصول این واحد تولیدی می باشد و در این راستا تمام تلاش خود را جهت تامین ماشین آلات به روز ، بکار بسته ایم تا بتوانیم با بکارگیری ماشین آلات و علوم و نیروهای تخصصی جدید و به روز شده، بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه دهیم . ما اعتقاد داریم رشد و توسعه بدون همراهی و توجه به درخواست مشتریان مقدور و ممکن نخواهد بود .

گالری تصاویر کارخانه